Kupi Prodaj Делови за Компјутери и додатоци

Вкупни огласи : 7

1 GeForce RTX 3070 Graphic Card | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
GeForce RTX 3070 Graphic Card

Novi GeForce RTX 3070 Graphic Card,Skype: authentic.stuffz

Ф   пред 8 месеци - Технологија -   Skopje

25,000 ден

Зачувај
4 ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB

ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GBКористена скоро 1 година, чистена секој месец, доаѓа со оригиналното пакувањеЦЕН...

Ф   пред 10 месеци - Технологија -   Skopje

5,500 ден

Зачувај
3 Prodavam NVIDIA GeForce GT630 socuvana | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam NVIDIA GeForce GT630 socuvana

Malku koristena2gb ramddr3Cenata ne e fiksna

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Skopje

1,500 ден

Зачувај
1 Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури

Се продаваат две Аpple Wireless тастатуриПрвата e A1314. Работи на две АА батерии - 2500 денариВтората е Magic Keyboard...

Ф   пред 1 година - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Prodavam/Zamenuva Delovi za PC (napojuvanje,Minitor,mechanical Keyboards) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam/Zamenuva Delovi za PC (napojuvanje,Minitor,mechanical Keyboar...

Zamenuvam napojuvanje Atrix Power Supply Model-500T ATX 12V P4 600W i monitor Asus 17inchi,75hz dobar za gaming i ostana...

Ф   пред 1 година - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
2 huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator

Huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator070 / 947 - 465Prodavam huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator...

Ф   пред 1 година - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
4 SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1year warranty) | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1year warranty)

Нови неотпаковани :SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1yearwarranty)Инфо : 078 / 265 - 543

  пред 3 години - Технологија -   Veles

20,750 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.