Kupi Prodaj Технологија

Вкупни огласи : 74

1 GeForce RTX 3070 Graphic Card | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
GeForce RTX 3070 Graphic Card

Novi GeForce RTX 3070 Graphic Card,Skype: authentic.stuffz

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Skopje

25,000 ден

Зачувај
1 Canon EOS R5 Mirrorless Digital Camera (Body Only) | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Canon EOS R5 Mirrorless Digital Camera (Body Only)

Sony Alpha 1 Mirrorless Digital Camera (Body Only)Canon RF 100-500mm f/4.5-7.1L IS USM LensGeneinno T1 Pro Underwater RO...

Ф   пред 2 месеци - Технологија -   Bitola

1,960 ден

Зачувај
2 Masini,hilti,sekako vid na gradezni | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Masini,hilti,sekako vid na gradezni

Profesionalni

Ф   пред 3 месеци - Технологија -   Kochani

-- ден

Зачувај
7 DJ Pioneer | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
DJ Pioneer

Shitet Pioneer DJ DDJ-SX bashk me çantënButonat e dedikuar për Serato FLIPKontrolluesi i performancës me 4 kanale...

Ф   пред 4 месеци - Технологија -   Skopje

400 ден

Зачувај
4 ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB

ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GBКористена скоро 1 година, чистена секој месец, доаѓа со оригиналното пакувањеЦЕН...

Ф   пред 4 месеци - Технологија -   Skopje

5,500 ден

Зачувај
10 Prodavam menuvam DVD Players Aiwa - Quadro | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam menuvam DVD Players Aiwa - Quadro

Odlicno socuvani funkcionalni DVD PlayersAiwa XD-DV480EZ -cita orginali DVD mp3 CDQuadro DVD705 DivX cita skoro se D...

Ф   пред 4 месеци - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
3 Prodavam NVIDIA GeForce GT630 socuvana | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam NVIDIA GeForce GT630 socuvana

Malku koristena2gb ramddr3Cenata ne e fiksna

Ф   пред 4 месеци - Технологија -   Skopje

1,500 ден

Зачувај
1 Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури

Се продаваат две Аpple Wireless тастатуриПрвата e A1314. Работи на две АА батерии - 2500 денариВтората е Magic Keyboard...

Ф   пред 6 месеци - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
2 POWERBANK 5000mAh | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
POWERBANK 5000mAh

Prodavam POWERBANK 5000mAh moze da se polni na sonceva energija i da se koristi kako led lamba

Ф   пред 6 месеци - Технологија -   Vinica

1 ден

Зачувај
0 Prodavam/Zamenuva Delovi za PC (napojuvanje,Minitor,mechanical Keyboards) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam/Zamenuva Delovi za PC (napojuvanje,Minitor,mechanical Keyboar...

Zamenuvam napojuvanje Atrix Power Supply Model-500T ATX 12V P4 600W i monitor Asus 17inchi,75hz dobar za gaming i ostana...

Ф   пред 9 месеци - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
1 Samsung | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Samsung

Se prodova samsung a30s full so kutia 24 meseci garancija od a1

Ф   пред 9 месеци - Технологија -   Skopje

10,500 ден

Зачувај
2 Orbitrek | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Orbitrek

Se prodava orbitrek 6000 den Bitola

Ф   пред 9 месеци - Технологија -   Bitola

6,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.