Kupi Prodaj Сите други настани

Вкупни огласи : 2

1 Plac | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Plac

Se prodava plac 4000 m2 na izlezot od s.Bistrica BITOLA kon grcka granica na samiot pat VO INDUSTRISKATA ZONA info na 0...

Ф   пред 1 година - Локални настани -   Bitola

-- ден

Зачувај
2 leto vo olimpik bic | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Leto vo olimpik bic

Naem na studio za 3 ili 4 lica vo Olympic Bic za samo 30 evra .Studijata se vo poveke vili odaleceni od plazata od 30met...

  пред 3 години - Локални настани -   Skopje

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.