Животни

Вкупни огласи : 24

3 Персиско маче | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Персиско маче

Се продава женско персиско маче старо 8 месеци ,со стекнати хигиенски навики.Цена 250 € Тел.за контакт -Михаела 076...

Ф   пред 5 месеци - Животни -   Bitola

15,000 ден

Зачувај
2 Minijaturen schnauzer | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Minijaturen schnauzer

Se prodava minijaturen schnauzer, zenka rodena 26.4, vakcinirana i procistena. So pedigre

Ф   пред 6 месеци - Животни -   Prilep

-- ден

Зачувај
8 Dogue De Bordeaux - Дог де Бордо | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Dogue De Bordeaux - Дог де Бордо

Прекрасни кученца од Бордо, стари 4 месеци, кои бараат нов дом. 5 момчиња и 3 девојчиња. Одлични крвни линии, родителите...

Ф   пред 6 месеци - Животни -   Skopje

-- ден

Зачувај
4 Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet

Ново легло на Малиот англиски Greyhound - Whippet. Две машки и една жена. Роден на 17 јуни 2021. Педигре, со хартии, пас...

Ф   пред 6 месеци - Животни -   Skopje

-- ден

Зачувај
3 Zensko Bichon frise | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Zensko Bichon frise

Bichon frise zensko za prodazba Vakcinirano,procisteno, so kniska i potvrda od vet deka e zdravo

Ф   пред 7 месеци - Животни -   Veles

21,000 ден

Зачувај
5 Bigl štenci plave boje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Bigl štenci plave boje

Na prodaju vrhunski štenci rase bigl u plavoj boji.  Svi štenci su plave boje što je retkost za biglove. Dostu...

Ф   пред 7 месеци - Животни -   Skopje

-- ден

Зачувај
4 Lagotto romagnolo kucenca | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Lagotto romagnolo kucenca

Prodavam kucenca Lagotto romagnolo so pedigre procisteni vakcinirani.Odlicno poteklo. Pametni brzo ucat poslusni  n...

Ф   пред 9 месеци - Животни -   Ohrid

400 ден

Зачувај
4 MALTEZERI MALI | Македонија, Gostivar, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
MALTEZERI MALI

Prodavam Maltezeri malecki kucenca samo na vistinski ljubiteli

Ф   пред 9 месеци - Животни -   Gostivar

-- ден

Зачувај
0 Se podaruvaat kucenca | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se podaruvaat kucenca

Se podaruvaat kucenca

Ф   пред 9 месеци - Животни -   Strumica

-- ден

Зачувај
4 СВИЊИ | Македонија, Василево, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СВИЊИ

Свињи од 100 до 150кг

Ф   пред 1 година - Животни -   Василево

-- ден

Зачувај
4 Свињи од 100 до 150кг | Македонија, Василево, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Свињи од 100 до 150кг

Цена по договор Контакт: 071930045

Ф   пред 1 година - Животни -   Василево

-- ден

Зачувај
1 Se prodavaat dve kucenca (pinc) | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodavaat dve kucenca (pinc)

Se prodavaat dve kucenca (pinc). Cena po dogovor. Lice za kontakt Koce070/ 926-730

Ф   пред 1 година - Животни -   Kochani

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.