Kupi Prodaj Кујнски мебел и опрема

Вкупни огласи : 6

0 Продавам гранитен мијалник + гратис гранитна чешма | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам гранитен мијалник + гратис гранитна чешма

Продавам користен гранитен мијалник произведен од Metalac. Модел: xQuadro Plus.Материјал: xGranitБојата: сива.Димен...

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Skopje

-- ден

Зачувај
10 Кујна комплет | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Кујна комплет

Се продава комплет блок кујна, шпорет,чешма,лавабо и бољерче.Стари се две години и одлично сочувани. Спецификациите за...

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Skopje

24,000 ден

Зачувај
2 Vrati | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Vrati

Marketingot

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Skopje

15,000 ден

Зачувај
6 Se prodavaat povolno poradi odenje vo stranstvo | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodavaat povolno poradi odenje vo stranstvo

Шпорет,Електрично шпорет, плакар, регал, шпорет на дрва, бела техника мебел, се продаваат по поволна цена поради одење в...

Ф   пред 3 години - Дом и семејство -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Komoda | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Komoda

Се продава комода, во одлична состојба. Димензии: Должина 1,45 цм; Висина 92 цм; Ширина 47 цм.

Ф   пред 3 години - Дом и семејство -   Bitola

4,500 ден

Зачувај
4 Кујна и шпорет | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Кујна и шпорет

Се продава кујна, релативно нова, добро сочувана во одлична состојба. Се продава заедно со шпорет. (но може и без) Димен...

Ф   пред 3 години - Дом и семејство -   Bitola

200 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.