Kupi Prodaj Кревети и Мебел за спални соби

Вкупни огласи : 10

7 Се продава спална соба | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава спална соба

Се продава лежај ,две комоди,регал и комода со огледало

Ф   пред 5 месеци - Дом и семејство -   Bitola

40,000 ден

Зачувај
3 Garnitura | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Garnitura

Kozna Garnitura. Dimenziite se so stranici (20cm)Trosed-Dolzina-210cm Shirina-90cmDvosed- Dolzina-170cm Shirina-90cmFote...

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Skopje

7,000 ден

Зачувај
3 prodavam plakar so fioki | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam plakar so fioki

Prodavam plakar so fioki svetlo drvo boja dimenzii 90x55

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Skopje

8,000 ден

Зачувај
4 Детска соба | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Детска соба

Продавам детска соба оргинал чисто квалитетно дрво, еден ормар, фиокар од 5 фиоки, наткасна и кревет единечен со два ква...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

10,000 ден

Зачувај
4 Se prodava kompletna detska soba | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava kompletna detska soba

Se prodava kompletna detska sobaKrevet 200 x 150Plakar 160 (2 x 80) x210Komoda so fioki 90 x 70Biro so ogledalo...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Strumica

18,000 ден

Зачувај
0 Продавам кревет одлично сочуван малку коростен со техника за пуштање и собирање 200cm×80cm×40cm | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам кревет одлично сочуван малку коростен со техника за пуштање и...

Продавам креветКористен само 1 година одлично сочуван, со техника за собирање и пуштање.Пуштен креветот има димензии...

  пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 КРЕВЕТ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
КРЕВЕТ

Продавам кревет со фиока и два душеци.Цена 4500 со можност за договор

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

4,500 ден

Зачувај
3 Garnitura | Македонија, Kavadarci, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Garnitura

ТДФ во одлична состојба, еко кожа. За повеќе информации јавете се.

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Kavadarci

-- ден

Зачувај
0 Detski krevet na sprat | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Detski krevet na sprat

Detski krevet na sprat so skala

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Skopje

3,000 ден

Зачувај
1 Се продава француски лежај Ивана | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава француски лежај Ивана

Се продава поволно француски лежај Ивана, заинтерсираните лица може да се обратат на телефон 076/468-953. Цена по догово...

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Ohrid

15,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.