Kupi Prodaj За Деца

Вкупни огласи : 17

0 Количка за бебе | Македонија, Kičevo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Количка за бебе

Количка за бебе, (BEBES) добро зачувана, многу малку користена, во одлична состојба. Купена е 10.000ден. Грати...

Ф   пред 5 месеци - Дом и семејство -   Kičevo

3,000 ден

Зачувај
3 Продавам детско седиште NANIA за автомобил, за 2000 денари | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам детско седиште NANIA за автомобил, за 2000 денари

Продавам детско седиште NANIA за автомобил, користено 2 години, произведено во Франција,со европски стандарди за квалите...

Ф   пред 10 месеци - Дом и семејство -   Skopje

2,000 ден

Зачувај
2 aloe vera napitok za imunitet | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Aloe vera napitok za imunitet

Алое вера жолт гел.Убедливо најпродаваниот производ, жолтиот гел. Се користи од најмала возраст со цел здрав живот и с...

Ф   пред 1 месец - Дом и семејство -   Skopje

1,700 ден

Зачувај
0 Kengurce | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Kengurce

Se prodava malku kotisten kengur

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Veles

1,000 ден

Зачувај
0 Jumper | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Jumper

Se prodava jumper

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Veles

2,000 ден

Зачувај
0 Jumper | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Jumper

Se prodava jumper malku koristen.

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Veles

2,000 ден

Зачувај
4 Детска соба | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Детска соба

Продавам детска соба - од елементи се кревет формула со помошен долен кревет на повлекување(димензии 200 на 90), плакар,...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

43,000 ден

Зачувај
2 Реласатор | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Реласатор

Релаксатор за бебе во одлична состојба и малку користен.

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

1,500 ден

Зачувај
2 Седиште за во бања за бебе | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Седиште за во бања за бебе

Практично седиште за во када или туш кабина за бебе во одлична состојба.

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

1,500 ден

Зачувај
3 Хранилка и дубалце | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Хранилка и дубалце

Хранилка и дубалце во одлична состојба, многу малку користени. Хранилката: 1800 денариДубалцето : 2500 денариДокол...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

4,000 ден

Зачувај
2 Релаксатор со музика | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Релаксатор со музика

Релаксатор/лулашка, со батерии за бебе до 6кг со музика. Релаксаторот работи во 3 брзини. Многу е практичен и удобен.

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

2,500 ден

Зачувај
6 Бебешка количка | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Бебешка количка

Бебешка количка, со амортизери, во одлична состојба. Количката е многу малку користена. Има зимска прекривка на закопчув...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

5,500 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.