Kupi Prodaj Грејни тела и Клима уреди

Вкупни огласи : 12

1 Termoakumolaciona pecka/Термоакумолациона печка | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Termoakumolaciona pecka/Термоакумолациона печка

Продавам термоакумолациона печка,добро сочувана и е во одлична состојба (не е многу користена).Цена по договор

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Bitola

-- ден

Зачувај
0 Prodavam termo | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam termo

Prodavam termo pecks 6kw so gratis mermerna ploca

Ф   пред 10 месеци - Дом и семејство -   Skopje

3,500 ден

Зачувај
2 Продавам конвектори/панелки | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам конвектори/панелки

Продавам конвектори/панелки:Марка:AirelecКоличина: два 2 броја;Моќност: 2000 W, 230 V;Производство - Франција;...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

2,000 ден

Зачувај
0 Шпорет за греење | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Шпорет за греење

Се продава шпорет за греење со дрва скоро воопшто и некористен, во одлична состојба веднаш функционален.

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Prilep

5,000 ден

Зачувај
3 Продавам шпорет на дрва | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам шпорет на дрва

Продавам шпорет на дрва марка Алфа Врање во одлична состојба цена по договор

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

-- ден

Зачувај
5 PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX

PRODAVAM ODLICNO SOCUVANA MOBILNA KLIMA VIVAX COOL. RABOTI ODLICNO. CENA 8000 DEN.TEL.076470410 ALEKSANDAR

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

8,000 ден

Зачувај
0 3 TERMO PECKI Magnohrom | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
3 TERMO PECKI Magnohrom

3 TERMO PECKI Мagnohrom se prodava poradi selenje, site so trofazen kabel,ednata 4.5 KW i dvete 3.5 KW,minimalno kor...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Ohrid

-- ден

Зачувај
5 PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX COOL | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX COOL

PRODAVAM ODLICNO SOCUVANA MOBILNA KLIMA VIVAX COOL. RABOTI ODLICNO. CENA 8000 DEN.TEL.076470410 ALEKSANDAR

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje

8,000 ден

Зачувај
1 Prodavam shpored na drva (Bitolski) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam shpored na drva (Bitolski)

Prodavam shpored na drva (Bitolski).Cena: 5.500 denariKontakt tel 070 33 23 03

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Skopje

5,500 ден

Зачувај
0 Termo pecka 4.5 KW | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Termo pecka 4.5 KW

Ispravna, so postolje.

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Skopje

3,000 ден

Зачувај
5 PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX

PRODAVAM ODLICNO SOCUVANA MOBILNA KLIMA VIVAX COOL. RABOTI ODLICNO. CENA 9000 DEN. TEL.076470410 ALEKSANDAR

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Skopje

9,000 ден

Зачувај
0 Prodavam sporet na drva | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam sporet na drva

Dobro zacuvan sporet

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Veles

7,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.