Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Audi A4 Физичко лице

пред 4 месеци Автомобили - Друго  Skopje

2,000 ден

  • Audi A4 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Audi A4 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Audi A4 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Audi A4 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Audi A4 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,000 ден

1995-96 godina

1.8 benzin + atestplin

180000km

Zelena metalik

Ознаки:

audi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.