Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID Физичко лице

пред 6 месеци Живеалишта - Сместување и хотели  Ohrid
Локација: Ohrid
Цена: -- ден По договор

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohridskoto ezero novi od 45m2 so posebna dnevna i spalna 10m2 terasa. Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna,

frizider, kablovska TV, terasa, internet konekcija, klima, sopstven parking.

Cena po dogovor !!!

Rezervacii na tel.

+389 78 266 502

+389 77 678 719

+389 46 285 397

Дополнителни детали

барам За изнајмување

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.