Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Aloe vera napitok za imunitet Физичко лице

пред 2 месеци Дом и семејство - За Деца  Skopje

1,700 ден

  • aloe vera napitok za imunitet | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • aloe vera napitok za imunitet | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 1,700 ден

Алое вера жолт гел.

Убедливо најпродаваниот производ, жолтиот гел. Се користи од најмала возраст со цел здрав живот и силен имунитет. Овој производ е првиот производ кој добил сертификат од Меѓународниот научен совет за алое заради својата чистота.

Општи дејствија:

1. Ги чисти цревните ресички

2. Го стимулира имунолошкиот систем

3. Детоксикација

4. Го потпомага доброто варење на храната

5. Дневна доза витамини

6. Го поткрепува имунитетот

7. Против воспалителни својства

8. Го обновува колагенот и еластинот

9. Дневна доза минерали

10. Регулирање на тежината и енергијата

11. Брзо ја смирува кожата

12. Здрави заби и добра усна хигиена

070269752-за повеќе информации

Ознаки:

1000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.