Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

СЕ ПРОДАВА HYUNDAI COUPE Физичко лице

пред 2 месеци Автомобили - Купе  Bitola

173,000 ден

  • СЕ ПРОДАВА HYUNDAI COUPE | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 173,000 ден

Колата е во одлична состојба, регистрирана до јули 2021, направен е мал сервис пред околу 300км. Покрај редовната промена на масло и филтри, на сервисот се променети и предните лагери, предните дискови и плочки, задните гуртни и дихтунг на капакот на моторот.

Колата има Kenwood радио со CD/USB/AUX и Bluetooth адаптер.

Година: 1997

Километри: 156300

Менувач: Рачен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Hyundai
Автомобил модел Coupe
Гориво бензин
Година 1997
Менувач Рачен
Километри 156300
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.