Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ Физичко лице

пред 6 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

СЕ ИЗДАВА НЕНАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ЦРКВАТА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЗГРАДА СО ТРИ СПРАТА.

СТАНОТ Е СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВНА СОБА СО ТРПЕЗАРИЈА, КУПАТИЛО, ГОСТИНСКИ ТОАЛЕТ И ДВЕ ТАРАСИ.

КОНТАКТ 077 854 181 ЉУПЧО

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Да

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.