Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се издава стан во К.Вода Физичко лице

пред 3 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

10,000 ден

  • Се издава стан во К.Вода | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се издава стан во К.Вода | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се издава стан во К.Вода | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 10,000 ден

Се издава стан во К.Вода
Станоте наместен.Се наоѓана главнатаулица послеопштината спроти Тинекс. На 1 спрат има 2 соби мала кујна и купатило.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Не
Површина 45

Ознаки:

1000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.