Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури Физичко лице

пред 4 месеци Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

-- ден

  • Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Се продаваат две Аpple Wireless тастатури

Првата e A1314. Работи на две АА батерии - 2500 денари

Втората е Magic Keyboard најнова генерација - 5000 денари

Има простор и за договор.

И двете тастатури се зачувани и во одлична состојба.

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Apple

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.