Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продавам кревет одлично сочуван малку коростен со техника за пуштање и собирање 200cm×80cm×40cm Претпријатие

пред 3 месеци Дом и семејство - Кревети и Мебел за спални соби  Skopje

-- ден

  • Продавам кревет одлично сочуван малку коростен со техника за пуштање и собирање 200cm×80cm×40cm | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Продавам кревет

Користен само 1 година одлично сочуван, со техника за собирање и пуштање.

Пуштен креветот има димензии: должина 200 цм × ширина 80 цм × висина 40 цм

Собран креветот има димензии: должина 147 цм × 80 цм × 40 цм

Креветот има во долниот дел сандак односно простор за ствари.

Цена по договор

Ознаки:

скопје

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.