Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продавам конвектори/панелки Физичко лице

пред 1 месец Дом и семејство - Грејни тела и Клима уреди  Skopje

2,000 ден

  • Продавам конвектори/панелки | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Продавам конвектори/панелки | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,000 ден

Продавам конвектори/панелки:

Марка:Airelec

Количина: два 2 броја;

Моќност: 2000 W, 230 V;

Производство - Франција;

Состојба: користени две зими;

Монтажа за на ѕид.


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.