Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Монитор Физичко лице

пред 1 година Технологија - Компјутери  Skopje

3,500 ден

  • Монитор | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 3,500 ден

Се продава монитор, многу малку користен, во комплет со звучници

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Philips

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.