Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Маса Domus (135x80) - НОВА Физичко лице

пред 4 месеци Дом и семејство - Маси и Столици  Skopje

3,300 ден

  • Маса Domus (135x80) - НОВА | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 3,300 ден

Продавам трпезариска маса, потполно нова, ниту еднаш неискористена, купена на 10.10.2020. Модел Domus, димензии 135×80.

Цена:3000 денари

(со достава 3300 - само за Скопје)

Состојба: Ново/а/и


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.