Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Куќа со два дуќани на екстра локација! Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Struga

100 ден

  • Куќа со два дуќани на екстра локација! | Struga, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Struga
Цена: 100 ден

Се продава куќа во Струга со два издадени дуќани кај стара пожарна .

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 6+4
Декориран Да
Балкон Да
Површина 200m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.