Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

КРЕВЕТ Физичко лице

пред 3 месеци Дом и семејство - Кревети и Мебел за спални соби  Skopje

4,500 ден

  • КРЕВЕТ | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 4,500 ден По договор

Продавам кревет со фиока и два душеци.Цена 4500 со можност за договор


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.