Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Изработка на високо-квалитетен мебел по нарачка Претпријатие

пред 2 месеци Дом и семејство - Мебел колекции  Skopje

-- ден

  • Изработка на високо-квалитетен мебел по нарачка | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Изработка на високо-квалитетен мебел по нарачка | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Изработка на високо-квалитетен мебел по нарачка | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Изработка на високо-квалитетен мебел по нарачка | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Салонза мебел „Дизајн МОДЕРНО +",ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, воновите згради)

Посетете ги идните -

"КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА"


Изработуваме мебел по нарачка:
* Кујни
* Дневен престој
* Спални соби
* Детски соби
* Канцелариски мебел
* По Ваш избор

Напомена:Запазување на договорениот рок за изработка според договореното!!!

БЕСПЛАТНО:
* идејно и проектно 3D решение
* достава до Вашиот дом
* Монтажа

ПРИ ИЗРАБОТКА НА ЦЕЛИОТПРОСТОР, СЛЕДУВА ПОПУСТ ОД 20%

ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ПРЕПОЗНАТЛИВСТИЛ, ПОВОЛНИ ЦЕНИ!!!

Веочекуваме,

ВашДизајн МОДЕРНО +

*Проследете повеќе наfacebook page: Салон за мебел ДизајнМодерно +

Контакт:

info@dizajnmoderno-plus.com.mk

Tel. +3892/ 613 - 83- 65

Mob.+38978/ 224- 393


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.