Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Издавам стан Физичко лице

пред 6 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Se izdava stan kaj Remedika (do park šuma Gazi Baba), 128 m2 kompletno namesten. Ima 3 spalni sobi, dnevna,kujna, 2 toaleta, ostava, podrum i garaža. Dve prekrasni golemi terasi koi gledaat kon šumata. Stanot e na prv sprat a zgradata e so po eden stan na sprat.Cena 580 evra za podolg rok. Telefon za kontakt 070 233 103

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 5+2
Декориран Да
Балкон Да

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.