Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Издавам стан Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Izdavam stan kaj Remedika (vednaš do šumata), tri spalni , dnevna,trpezaria,dva toaleta so tuševi, kujna, špaiz, ostava, podrum, garaža, dve terasi golemi, nadvorešen parking sekogaš sloboden. Stanot e na prv sprat , i e po eden na sprat. Kontakt 070 233 103

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 4+2
Декориран Да
Балкон Да

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.