Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4 Физичко лице

пред 3 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.

Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред.

Има 2 спални соби и дневен престој.

Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од Скопје Сити Мол.

ВЕДНАШ ВСЕЛИВ ЗА ЖИВЕЕЊЕ !!!

За повеќе информации и цена - Ане 075248470

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 3+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 75

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.