Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ИЗДАВАМ НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 15,000 ден По договор

Се издава нов празен стан 58m2 на први кат за деловен објект(канцеларии) со две простории и двете излеваат на тараса,ходник,кујна со централно греење во Тафталиџе1, близу Гимназија Нова

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 58u043c2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.