Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ИЗДАВАМ НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН Претпријатие

пред 1 месец Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Се издава нов стан на први кат за деловен објект(канцеларии) 58m2 со две простории и двете излеваат на тараса,ходник,опремена кујна,WC и централно греење во Тафталиџе1 близу Гимназија Нова

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 58м2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.