Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Детска соба Физичко лице

пред 2 месеци Дом и семејство - Кревети и Мебел за спални соби  Skopje

10,000 ден

  • Детска соба | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Детска соба | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Детска соба | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Детска соба | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 10,000 ден

Продавам детска соба оргинал чисто квалитетно дрво, еден ормар, фиокар од 5 фиоки, наткасна и кревет единечен со два кваликтетни душеци со (две лица летен и зимен) .


Контакт

070 821 029


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.