Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Детска соба Физичко лице

пред 1 година Дом и семејство - За Деца  Skopje

43,000 ден

  • Детска соба | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Детска соба | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Детска соба | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Детска соба | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 43,000 ден

Продавам детска соба - од елементи се кревет формула со помошен долен кревет на повлекување(димензии 200 на 90), плакар, и шкафче со фиоки. Користени се две години но многу се сочувани и предноста е што може да спијат две дечиња.


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.