Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Викендица Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Ohrid

-- ден

  • Викендица | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Викендица | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Викендица | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Викендица | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Викендица | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Викендица | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: -- ден По договор

Се продава индивидуална викендичка со висина на приземје и кат со вкупна површина од 236 м2 и внатрешна површина на станот на приземјето од предметот 57 м2, заведен во КО Љубаништа на КП 1807 во ИЛ 127, во Република Северна Македонија, со голема тераса на првиот кат со прекрасен поглед на езерото.

Цена 45.000 евра

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 1
Број на соби 4+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 236m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.