Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Барака во Драчево Физичко лице

пред 5 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • Барака во Драчево | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Барака во Драчево | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Продавам барака во Драчево.

Контакт телефон 075 257 797

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 1
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Не
Површина 70 m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.